Ubezpiecz rower i siebie już od 37,50 zł - zobacz ofertę!

Ogłoszenie dodane : Marzec 8, 2023 / Id ogłoszenia : 22358 Cena : 1.00 PLN Liczba odsłon: 3, dzisiaj 0

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo podczas jazdy na rowerze lub hulajnodze elektrycznej! Oferujemy ubezpieczenie Twojego pojazdu oraz Ciebie jako rowerzysty. Już od 37,50 zł za pół roku zyskaj pełną ochronę na drodze.


Korzystając z naszej oferty, otrzymasz praktyczną pomoc w razie awarii, kradzieży lub wypadku. Zadbamy o Twoje bezpieczeństwo i szybką interwencję w przypadku nieprzewidzianych sytuacji na drodze.


Ubezpieczenie roweru i rowerzysty to nie tylko ochrona w razie niebezpieczeństwa, ale również gwarancja spokoju i bezpieczeństwa podczas codziennej jazdy. Co więcej, nasza oferta obejmuje także rowery i hulajnogi elektryczne, dzięki czemu zyskasz pełną ochronę bez względu na rodzaj pojazdu.


Nie ryzykuj swojego bezpieczeństwa i bezpieczeństwa swojego roweru lub hulajnogi elektrycznej na drodze. Skorzystaj z naszej oferty i zyskaj spokojną jazdę oraz ochronę w każdej sytuacji.


Odwiedź naszą stronę >kliknij< skorzystaj z usług ubezpieczeniowych już dziś! Tagi• ubezpieczenie roweru Darłowo ubezpieczenie rowerzysty Darłowo pomoc w razie awarii Darłowo pomoc w razie kradzieży Darłowo pomoc Darłowo

Zobacz ogłoszenia promowane z miasta : Darłowo
Monar Moje Ocalenie Darłowo
Oferuje Darłowo

Dobra
Marzec 1, 2023

38.00 PLN

MEGA GRY XXL dla DZIECI do skakania wielki format - KangurGra.pl do nauki i zabawy Darłowo
Nawiążę współpracę Darłowo

Cedynia
Luty 21, 2023

1.00 PLN